Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün nokta aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler dâhilin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak dâhilin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mefret tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışhunrizklarını tebdil etmek ve insanoğluın elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets arz etmek dâhilin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets yararlanmaı dâhilin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, tütünün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakılırsa elan az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak dâhilin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da lokal yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öbür tütün ürünleri kadar bağımlılık gestaltcı olabileceği konusunda ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı esenlik örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve öbür esenlik sorunlarına illet olabileceğinden kaygı etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki etkileri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakılırsa elan az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler dâhilin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakılırsa elan az zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve esenlik önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir