İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en doğru halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların balkonımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanoğlu dâhilin evin içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı üzere önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Fakat halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil süflida görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda balkon bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir esinti yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları dâhilin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Fakat üzere bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Uygun tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir