katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çalışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çalışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye şiddet testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size göre. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı çit şiddetınızı görebilir, alıştırmalar yapabilir ve yeterince çalışırsanız bir sıra kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında rahatıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı kaydetmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son denli önemli bir kudret. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile tasarya dökmek kabilinden önemli beceriler, yaşamın dayanıklı çok düzında kârinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz birsonsuz klavye şiddet testi sitesi bulunuyor. Klavye şiddet testi genel ağ sitelerinin dayanıklı çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da bazenlarında takkadak bir küme yürek seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir yürek üzerinden klavye şiddet testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alerke olmadığınız bir çit stiline parmaklarınızı alıştırabilirsiniz. Yeterince çalışırsanız, siz yazı yazdıktan sonra klavye üzerinde duman tütmesini bile sağlamlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu yardımıyla kullanıcıların birbirleri ortada konkurarak hoş bir yarışma ortamında klavye çalışması yapması sağlamlanmaktadır. Kullanıcılara kolaylık olması açısından enstantane olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile kolaylıkla bir şekilde haberleşme kurabilmektedir.
Bunun cepheı aralık kullanıcılar mukabillıklı klavye konkurması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı kabilinden, toplanmış düello özelliği ile 100’lerce eş aynı anda klavye konkurması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 eş ile bile sitede toplanmış klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara güzeştetir.
Hatta sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika konusunda birsonsuz talibin konkurtığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Yetişmen
• Başlangıçken
• Marifetli Kırcı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Momentum Testi
Klavye Momentum Testi ile bile sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye şiddet testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi tespit edebilmeniz açısından az çok kocaman bir öneme sahiptir. “Klavye Momentum Testine Mirla!” butonuna tıklanılması ile bile başlamış olacağınız bu limonluküvende sizlerde adınızı en eksiksiz skorlar kısmına yazdırabilirsiniz.
Klavye şiddet testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on inç çit eğilimine ve leziz bir şekilde sabah akşam olarak çalışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye şiddet testinde birsonsuz kişinin kendi rekorunu egale kılmak ciğerin sabah akşam olarak çalışma yaptığını ve inkişaf gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çalışması
Klavye çalışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel antrenman sahası ve kendi metninde çalış kabilinden birsonsuz büro vaziyet almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun cepheı aralık “Toplu Klavye Çalışması” ile bile kullanıcılar istedikleri hengâm belirlenen gün aralığında çalışmaya sertlabilir ve çalışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 sıra, 3 sıra, 1 hafta ve 1 maaş hengâm dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile bile hoş bir yarışma ortamında çalışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çalışması yapabileceğiniz sitenin öne çıhun özelliği ise test ciğerin onlarca farklı metin sunuyor olması. Sınav ciğerin maruz metinlerin dayanıklı çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede muhtıra hayattaki dayanıklı mukabillaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alerke olmadığınız kelimeleri çit konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabilinden özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile bile on inç yazmayı öğrenmeye esaslayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı az çok farklı. Başka sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Yabancı Inç Çalışması
• Sağ Yabancı Inç Çalışması
• Sol Yabancı Çalışması
• Sağ Yabancı Çalışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile bile on inç yazmayı öğrenmeye esaslayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı az çok farklı. Başka sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Yabancı Inç Çalışması
• Sağ Yabancı Inç Çalışması
• Sol Yabancı Çalışması
• Sağ Yabancı Çalışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleki marifet, genel irfan ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki marifet içerisinde; Tutanak Katipliği, çeşit mevzuatı, genel hukuk kavramları, adli terimler, Türe Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ilgili sorular vaziyet almaktadır. Umumi irfan içerisinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabilinden kompozit ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek yegâne yanıt halinde sizlere sunulmuştur.
Tutanak katipliği mülakat sorularının cepheı aralık müesasirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da vaziyet almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş evetğumuz mesleki marifet, genel irfan ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ilgili olarak çalışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Değirmi
Klavye kullanmaya ne denli alışmış olsanız da çit şiddetınız artmıyor mu? Belki de atladığınız 1-2 ufak fakat önemli derece olur. Takkadak yemeden içmeden tamamımız muhtıra hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz mandepsi oynarken kullanıyor, kimimiz çalışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz esaskalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı harcamak ise amacımız ne olursa olsun varlık kurtarabiliyor.
Birsonsuz sima klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu ortalama şiddet ciğerin teamül bir durum adetlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi azıcık elan heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol kez parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ kez parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine benzeyen sara hevesliarsanız, bu pozisyona alıştıktan sonra klavyenin vaziyet adına kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Elbette Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir lafız hatasından sonra ‘backspace’ tuşuna tablı biriktirmek ya da ense arkaya basmak size hengâm kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan aşağı silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla bundan sonra lafız silmeniz 3 saniye süreceğine eksik saniye bile sürmez.
Amiyane bir klavye, masadan yüksekliğinize göre yazarken bileğinizi yukarı ya da aşağı dosdoğru bükmenize illet olur. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye mevla, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çalışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Elbette Öğrenilir?
10 Inç Klavye yahut On Inç, müşahede duyusunu kullanmanıza ister kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve çit esnasında 10 parmağınızı çalışkan olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza ister kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve etkili şekilde yazabilirsiniz. İki inç yahut gelişigüzel klavye tasarruf tekniklerinin bilakis 10 inç klavye, hem elan az yorucu hem de en feyizli klavye kullanma tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya ilgili olarak birsonsuz feyizli etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir