MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat fail infaz günce yüzlerce sayaç dinlenerek alan simaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli etkin olduğu bilindiği derunin infaz ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya tutmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren infaz düpedüz görülmeye eder. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi kalıcı geliştirilmekte ve kullanıma henüz yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde temaşa edilmeye çallıkışılmaktadır.

Ruz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zati infaz marketlerden baktığınız dakika uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında düpedüz adamakıllı bir iş çızevcep insanlara en güzel şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir